Co nowego – czyli wszystko po staremu

Witam wszystkich odwiedzających  to nieco zapomniane miejsce w jak to określił Lem w „informacyjnym śmietniku, w którym ludzie utoną”. Nie mogę w pełni podpisać się pod tym zdaniem dotyczącym internetu, bo niegdyś kaszow.pl był dla mnie sposobem na poszukiwanie sposobu zatrzymania czasu.

Sprawdziłem i ostatni mój wpis był z września 2011, to dość dawno i nie mam pewności czy w obecnym internecie jest miejsce na takie blogi ale się zobaczy. Nie mam pewności czy obecnie istnieje świat poza FB, z którym muszę przyznać mam problem braku porozumienia;)

Wobec Was, którzy niegdyś tutaj zaglądaliście mam obowiązek małego wyjaśnienia okresu niebytu. Nic wielkiego, po prostu brak czasu a później tzw. włamanie na stronę i chyba brak czasu. Ale mam nadzieję, że przerwa zgodnie z sentencją „co cię nie zabije …”, wniesie nowe pomysły na kontynuowanie tego projektu.

Zwraca się szczególnie do Was szacowni „starzy” Redaktorzy, znajdujący niegdyś czas na podzielenie się swoimi odkryciami na stronach kaszow.pl. Jeśli odmęty internetów Was nie pochłonęły to po staremu publikujcie na co macie ochotę;)  Ale oczywiście temat publikacji treści jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Nic to zachęcam Was do odświeżenia starych wpisów i śledzenia nowych:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.