LKS Kaszowianka-Tęcza Piekary

LKS Kaszowianka-Tęcza Piekary 5-1
Piękne zwycięstwo na zakończenie sezonu 2006/2007. Pierwszy raz w tym sezonie mogliśmy zobaczyć klasyczny hat-trick w wykonaniu J. Trojan (w końcu!!!). Świetny występ odnotował również K.Kromki uwieńczony strzeleniem dwóch bramek.

BRAMKI DLA LKS: K.Kromkax2, J.Trojanx3
PIŁKARZ MECZU: J.Trojan

Dzisiaj wiekopomna chwila bo oto w naszym serwisie dwie pierwsze relacje video z meczu!!!

Jakość nie rewelacyjna ale słabe dobrego początki!!! No i gratulacje refleksu. Dzięki Mateusz 🙂

{youtube}S_tRQ1kNY1c{/youtube}

Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, szybko objęte prowadzenie pozwoliło na uspokojenie i kontrole gry. Strzelcem pierwszej bramki K. Kromka po indywidualnej akcji. Kolejna (również w jego wykonaniu), po podaniu G. Stenzla, strzał głową z pola bramkowego był nie do obrony. Po przerwie ciągłe ataki gospodarzy. Faul w okolicach pola karnego na J. Trojan, rzut wolny wykonuje G. Stenzel zamieszanie podbramkowe z którego korzysta Trojan i 3-0!!! Goście wiedzieli, że już po meczu jednak atakowali by zdobyć honorową bramkę (zdołali to uczynić:)).        Niestety nie pamiętam jak padła czwarta bramka, ale tą też strzelił J.Trojan :))). Należy wspomnieć o powrocie po kilkumiesięcznej przerwie (spowodowanej kontuzją)  G.Kucharskiego, zagrał od 70 minuty. Wejście D. Goczoła ponownie ożywiło grę gospodarzy. Piękna indywidualna akcja prawą stroną , wejście na pole karne, ściąga obrońców na siebie, podaje do J.Trojan, a ten bez najmniejszych problemów kieruje piłkę do pustej bramki. Pewne i zasłużone zwycięstwo LKS-u na zakończenie sezonu!!!