LKS Kaszowianka – Wisła Jeziorzany

W ósmej kolejce rewanżowej rundy B-klasy LKS Kaszowianka podejmowała Wisłę Jeziorzany. Nasi zawodnicy tym meczem chcieli zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostało po ostatniej klęsce w Czernichowie z tamtejszą Wisłą i pomimo braku kilku podstawowych zawodników, jak P.Sieradzki czy P.Trojan, Kaszowianka odniosła pewne zwycięstwo 4:2!!!

Bramki dla LKS Kaszowianka: D.Goczał, P.Para, D.Goczał, D.Goczał.

PIłKARZ MECZU:  Daniel Goczał

Na stadionie jak zawsze zjawiło się sporo kibiców, pomimo że o tej samej porze była transmisja wyścigu Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Jednak, jak widać lokalny sport w Kaszowie wzbudza większe zainteresowanie, niż oglądany przez miliony ludzi na świecie wyścig F1.
W pierwszej połowie padł tylko jeden GOOOL, którego zdobył imponujący skutecznością w dzisiejszym meczu Daniel Goczał. W przerwie w zespole Kaszowianki nie dokonano żadnej zmiany, z prostej przyczyny: nie było ani jednego zawodnika na ławce rezerwowych, i nawet nominalny bramkarz D.Bierzało musiał w dzisiejszym spotkaniu awaryjnie grać na obronie. Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy, co zaowocowało zdobyciem GOOOLa, dobrze w polu karnym znalazł się P.Para i z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Już kilka minut później trzecią bramkę dla Kaszowa zdobył D.Goczał, który minął obrońcę i mocnym strzałem trafił do siatki. GOOOL. Wisła odpowiedziała trafieniem, które wynikało z braku koncentracji naszych obrońców.
Ok. 70 minuty spotkania czerwoną kartką ukarany został bramkarz gości za brutalny wślizg przed polem karnym na M. Grucy. Na ok. 10 minut przed końcem meczu drugą bramkę zdobyli przyjezdni, lecz Kaszowianka szybko odpowiedziała, a na listę strzelców wpisał się D. Goczał, który zaliczył w tym meczu hat-tricka GOOOL. Wkrótce po tym sędzia zakończył spotkanie i mecz zakończył się zwycięstwem Kaszowianki 4:2.