Orlęta Rudawa-LKS Kaszowianka

Orlęta Rudawa-LKS Kaszowianka 3-4!!!

Bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo LKS-u pozwalające coraz smielej mysleć o utarzymaniu. Wynik obrazuje grę obu zespołów walka trwała do samego końca, a bramka G.Stenzla w ostatnich minutach dała zwycięstwo Kaszowiance! Trzeba wspomnieć o wiernych kibicach LKS-u, którzy w liczbie ok. 10 przyjechali na mecz, by wspierać swoją drużyne.

SEMPER FI KASZÓW!!!

Bramki dla LKS Kaszowianka: J. Trojan, S.Suchan x2, G.Stenzel.

PIŁKARZ MECZU:   S.Suchan

Mecz rozpoczął się niepomyślnie dla LKS Kaszowianka. Do 15 minuty gospodarze prowadzili 2-0. Jawił się czarny scenariusz i powtórka z wyjazdowego meczu w Czernichowie. Jednak goście się szybko ocknęli i juz w 25 minucie, J.Trojan strzela kontaktową bramkę. W chwile później za faul na zawodniku Kaszowianki zawodnik gospodarzy dostaje żółtą kartkę,  sfrustrowany  zaistniałą  sytuacją  używa kilku nieparlamentarnych słów w stronę sędziego, za co ten kara go drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartka. Osłabiona drużyna gospodarzy zaczęła popełniać błędy, kolejny faul przed linia pola karnego i rzut wolny zamieniony na bramkę przez S.Suchana (piękny strzałem nad murem zaskoczył bramkarza!). Do połowy 2-2. Po przerwie Kaszowianie rozpoczęli serię ataków, z których jeden zakończył się drugą w tym meczu bramka strzelona przez S.Suchan! Mimo osłabienia,grający w dziesiątkę gospodarze ni poddawali się i dzięki swemu uporowi zdołali wyrównać. Już się wydawało, że spotkanie zakończy się wynikiem remisowym, gdy świetna indywidualna akcja G. Stenzla (przeszedł połowę boiska:)!) zakończona celnym strzałem i GOOOL dla LKS-u. Po tym uderzeniu gospodarze już się nie podnieśli. Zasłużona Wygrana LKS-u, ważne 3 punkty.