Rozgrywki – Sezon 2007/2008 – B klasa, gr. III Kraków

Sezon tuż, tuż więc i terminarz się przyda.

Komunikat PKMZPN nr   74   / 2007

 

TERMINARZ SENIORÓW

Klasa  „B”  grupa III

W sezonie 2007 / 2008 – I runda jesień 2007  

Nr

GOSPODARZE

GOŚCIE

Dzień

Godz.

prot

    Tygodnia Meczu
 
I Kolejka 25 / 26 sierpień
Sobota – niedziela    
1.         TS SKAWINKA II Skawina LKS WISŁA Jeziorzany Sobota 17,30
2.         LKS LOTNIK II Kryspinów LKS ORZEŁ Bębło Niedziela 11,00
3.         LKS KASZOWIANKA Kaszów LKS ORLĘTA Rudawa Niedziela 14,00
4.         LKS ISKRA Czułów LKS SOKÓŁ Rybna Niedziela 14,00
5.         LKS MYDLNICZANKA Mydlniki LKS TĘCZA Piekary Niedziela 14,00
6.         LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice LKS WISŁA Rząska Niedziela 17,00
  II Kolejka 1 / 2 wrzesień Sobota – niedziela

 
7.         LKS ORZEŁ Bębło LKS TĘCZA Piekary Sobota 17,00
8.         LKS WISŁA Rząska LKS KASZOWIANKA Kaszów Sobota 17,00
9.         LKS ORLĘTA Rudawa LKS ISKRA Czułów Niedziela 11,00
10.      LKS LOTNIK II Kryspinów LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice Niedziela 11,00
11.      LKS SOKÓŁ Rybna TS SKAWINKA II Skawina Niedziela 13,00
12.      LKS WISŁA Jeziorzany LKS MYDLNICZANKA Mydlniki Niedziela 17,00
 
III Kolejka 8 / 9 wrzesień
Sobota – niedziela    
13.      TS SKAWINKA II Skawina LKS ORLĘTA Rudawa Niedziela 11,00
14.      LKS KASZOWIANKA Kaszów LKS LOTNIK II Kryspinów Niedziela 13,00
15.      LKS MYDLNICZANKA Mydlniki LKS SOKÓŁ Rybna Niedziela 13,00
16.      LKS ISKRA Czułów LKS WISŁA Rząska Niedziela 14,00
17.      LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice LKS ORZEŁ Bębło Niedziela 17,00
18.      LKS TĘCZA Piekary LKS WISŁA Jeziorzany Niedziela 17,00
 
IV Kolejka 15 / 16 wrzesień
Sobota – niedziela

 
19.      LKS ORZEŁ Bębło LKS WISŁA Jeziorzany Sobota 16,30
20.      LKS WISŁA Rząska TS SKAWINKA II Skawina Sobota 16,30
21.      LKS ORLĘTA Rudawa LKS MYDLNICZANKA Mydlniki Niedziela 11,00
22.      LKS LOTNIK II Kryspinów LKS ISKRA Czułów Niedziela 11,00
23.      LKS SOKÓŁ Rybna LKS TĘCZA Piekary Niedziela 13,00
24.      LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice LKS KASZOWIANKA Kaszów Niedziela 16,00
 
V Kolejka 22 / 23 wrzesień
Sobota – niedziela    
25.      TS SKAWINKA II Skawina LKS LOTNIK II Kryspinów Niedziela 11,00
26.      LKS MYDLNICZANKA Mydlniki LKS WISŁA Rząska Niedziela 11,00
27.      LKS KASZOWIANKA Kaszów LKS ORZEŁ Bębło Niedziela 14,00
28.      LKS ISKRA Czułów LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice Niedziela 14,00
29.      LKS TĘCZA Piekary LKS ORLĘTA Rudawa Niedziela

16,00

30.      LKS WISŁA Jeziorzany LKS SOKÓŁ Rybna Niedziela 16,00
 
VI Kolejka 29 / 30  wrzesień
Sobota – niedziela    
31.      LKS WISŁA Rząska LKS TĘCZA Piekary Sobota 15,30
32.      LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice TS SKAWINKA II Skawina Sobota 15,30
33.      LKS ORZEŁ Bębło LKS SOKÓŁ Rybna Niedziela 11,00
34.      LKS ORLĘTA Rudawa LKS WISŁA Jeziorzany Niedziela 11,00
35.      LKS LOTNIK II Kryspinów LKS MYDLNICZANKA Mydlniki Niedziela 11,00
36.      LKS KASZOWIANKA Kaszów LKS ISKRA Czułów Niedziela 14,00
 
VII Kolejka 6 / 7 październik
Sobota – niedziela    
37.      TS SKAWINKA II Skawina LKS KASZOWIANKA Kaszów Niedziela 11,00
38.      LKS MYDLNICZANKA Mydlniki LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice Niedziela 11,00
39.      LKS SOKÓŁ Rybna LKS ORLĘTA Rudawa Niedziela 13,00
40.      LKS ISKRA Czułów LKS ORZEŁ Bębło Niedziela 14,00
41.      LKS TĘCZA Piekary LKS LOTNIK II Kryspinów Niedziela 15,30
42.      LKS WISŁA Jeziorzany LKS WISŁA Rząska Niedziela 15,30
 
VIII Kolejka 13 / 14 październik
Sobota – niedziela    
43.      LKS WISŁA Rząska LKS SOKÓŁ Rybna Sobota 15,00
44.      LKS ORZEŁ Bębło LKS ORLĘTA Rudawa Niedziela 10,00
45.      LKS LOTNIK II Kryspinów LKS WISŁA Jeziorzany Niedziela 11,00
46.      LKS KASZOWIANKA Kaszów LKS MYDLNICZANKA Mydlniki Niedziela 14,00
47.      LKS ISKRA Czułów TS SKAWINKA II Skawina Niedziela 14,00
48.      LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice LKS TĘCZA Piekary Niedziela 15,00
 
IX Kolejka 20 / 21 październik
Sobota – niedziela    
49.      TS SKAWINKA II Skawina LKS ORZEŁ Bębło Niedziela 11,00
50.      LKS MYDLNICZANKA Mydlniki LKS ISKRA Czułów Niedziela 11,00
51.      LKS ORLĘTA Rudawa LKS WISŁA Rząska Niedziela 11,00
52.      LKS SOKÓŁ Rybna LKS LOTNIK II Kryspinów Niedziela 13,00
53.      LKS TĘCZA Piekary LKS KASZOWIANKA Kaszów Niedziela 14,30
54.      LKS WISŁA Jeziorzany LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice Niedziela 14,30
 
X  kolejka 27 28 październik
Sobota – niedziela    
55.      LKS ORZEŁ Bębło LKS WISŁA Rząska Sobota 14,00
56.      TS SKAWINKA II Skawina LKS MYDLNICZANKA Mydlniki Niedziela 10,00
57.      LKS LOTNIK II Kryspinów LKS ORLĘTA Rudawa Niedziela 11,00
58.      LKS KASZOWIANKA Kaszów LKS WISŁA Jeziorzany Niedziela 13,00
59.      LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice LKS SOKÓŁ Rybna Niedziela 13,30
60.      LKS ISKRA Czułów LKS TĘCZA Piekary Niedziela 13,30
 
XI Kolejka 3 / 4 listopad
Sobota – niedziela    
61.      LKS MYDLNICZANKA Mydlniki LKS ORZEŁ Bębło Niedziela 11,00
62.      LKS TĘCZA Piekary TS SKAWINKA II Skawina Niedziela 13,00
63.      LKS WISŁA Jeziorzany LKS ISKRA Czułów Niedziela 13,00
64.      LKS SOKÓŁ Rybna LKS KASZOWIANKA Kaszów Niedziela 13,00
65.      LKS ORLĘTA Rudawa LKS NIEGOSZOWIANKA Niegoszowice Niedziela 13,00
66.      LKS WISŁA Rząska LKS LOTNIK II Kryspinów Niedziela 13,00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.