Sparing LKS KASZÓW – LKS LISZCZANKA

Dnia 11.03.2007 odbyło się pierwsze kontrolne spotkanie miejscowego klubu LKS KASZOWIANKA. Jako sparing partnera wybrano lokalnego (gminnego) rywala LKS LISZSZANKA. Po godzinach treningów, spędzonych na hali w pobliskim Czernichowie, zespół miał po raz pierwszy po przerwie zimowej pokazać przed własną publicznością. Był to zarazem debiut, Grzegorza Stenzla w roli PREZESA-TRENERA, jak również pozostałych członków zarządu Tadeusz Płatek, Janusz „Klemens??”. Należy również wspomnieć o dobrym stanie murawy, doskonały profil i brak jakichkolwiek kretowin, zapowiadały dobre widowisko.

Mecz rozpoczął się o godzinie 11.00 czasu lokalnego, na gumowych trybunach (względy bezpieczeństwa), zasiadło około 100 widzów (w tym 20 przyjezdnych nie licząc piłkarzy). Trzeba wyróżnić wzorowa postawę kibiców, bo mimo iż to były lokalne derby nie doszło do żadnych zamieszek.

LKS KASZÓW – LKS LISZCZANKA wynik: 3-6(1-1)

Skład gospodarzy:
bramkarze:
Darek Bieżało (Żyła) 7 / (K. Adamczyk-„BYKU” 2),

obrońcy: Grzegorz Stenzel (PREZES,KAPITAN,TRENER,OSTATNI STOPER) -3,
S. Suchan(Mejsa)-6,J.Żak(Jajówa)-6, Ł. Mądry-5/(M.Sotwin-4),

pomocnicy: K. Kromka-7, P.Sieradzki-8, J.Wodnicki-7/(M.Skowronek-6), P.Para-7/(M.Gruca-5).

atak: P.Trojan-7, D.Goczał-7

Strzelcy bramek:
Goczał (asysta Kromka),
Trojan (asysta Goczał)
Sieradzki (karny)

Piłkarz meczu:
P.Sieradzki

Mecz rozpoczął się od silnego uderzenia gości, już w pierwszych minutach meczu XXX zdobył bramkę. Przez kilkanaście następnych minut goście starali się podwyższyć rezultat. Następna część I połowy należała już do Kaszowianki. Około 35 minuty doskonałe rozciągnięcie gry na prawą stronę skąd Kromka kapitalnie centruje wprost na głowę Goczała i jest GOOOOOL!!!!!
Kolejne minuty już zacięta walka z obu stron, kilka dobrych interwencji „Żyły”, i szans na zmianę rezultatu przez gospodarzy. Około 50 minuty kolejna akcja gości, długie podanie do wybiegającego napastnika , niefortunna interwencja G.Stenzel, strzał na bramkę i gol dla gości.
Minuta później strzał na bramkę i gol dla gości, dwie minuty później strzał na bramkę i gol dla gości, klika minut później dośrodkowanie z rzutu rożnego i ………………………………Bramkarz łapie piłkę!!!
5 minut później strzał na bramkę i gol. Około 70 minuty szybka akcja gospodarzy Podanie w uliczkę od Goczała, Trojan przejmuje piłkę i GOOOOL!!!!
Kilka minut później kolejna konta gości, „mały szybki” biegnie a bramkarz, gospodarzy nie wychodzi i kolejny gol dla gości.
Na osłodę bramka zdobyty przez Sieradzkiego z karnego, na Goczale GOOOOL!!!!.
Ogólnie zawodnicy zaprezentowali się całkiem dobrze, widać było ochotę do gry, (oczywiście małe wyjątki – więcej treningów a forma przyjdzie, tak jak Małyszowi!!). „Mała” wpadka bramkarza, ale cóż jak to mówią „ … kto nie broni ten nie puszcza goli…”.
W dzisiejszym meczu zadebiutowali: K. Kromka, K.Adamczyk i ktoś tam jeszcze ale nie pamiętam. W kuluarach często krążą plotki o kolejnych wzmocnieniach. Sztab szkoleniowy oraz zarząd usiłuje by do Kaszowa, wrócił z wypożyczenia J. Kłaput (Bronowianka) , mówi się również o pozyskaniu z M. Irlik (Błękitni Czułówek). Prowadzone są rozmowy z M. Skowronek (Tramwaj Kraków) lecz w tym przypadku, występują pewne rozbieżności finansowe.
Autor tekstu, przeprasza z ewentualne pomyłki w nazwiskach. Aby uniknąć podobnych, proszę o podanie autoryzowanej listy zawodników, przez kogoś z zarządu na adres quand@poczta.onet.pl.
Na koniec: DO BOJU KASZÓW!!!! bo „ B-Klasa zawsze nasza !!!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.