Runda jesienna sezonu 2006/2007

Pierwsza część sezonu za nami. Po szeregu pasjonujących spotkań
Kaszowianka zajmuje nie najgorsze 11 miejsce i na wiosnę możemy
liczyć na włączenie się w walkę naszej drużyny górną część tabeli.
  

 

Pomimo pozornie odleległego miejsca, kilka dobrze rozegranych 

meczów może nas awansować w środek tabeli. 
A jak to się toczyło jesienią.

Kolejka 1 – 19-20 sierpnia 2:

Niegoszowianka Niegoszowice . . . 3-0 . . . Orlęta Rudawa
Wisła Rząska . . . 2-0 . . . Sportowiec Modlniczka
Wisła Czernichów . . . 0-0 . . . Lotnik II Kryspinów
Wisła Jeziorzany . . . 9-2 . . . Bronowianka II Kraków
Kaszowianka Kaszów . . . 0-3 . . . Iskra Czułów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) . . . 0-1 . . . Tęcza Piekary

Kolejka 2 – 26-27 sierpnia:

Orlęta Rudawa . . . 4-1 . . . Tęcza Piekary
Iskra Czułów . . . 1-1 . . . Mydlniczanka Mydlniki
Bronowianka II Kraków . . . 6-2 . . . Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów . . . 1-2 . . . Wisła Jeziorzany
Niegoszowianka Niegoszowice . . . 3-0 . . . Wisła Rząska
Wisła Czernichów . . . 1-3 . . . Sportowiec Modlniczka

Kolejka 3 – 2-3 września:

Wisła Rząska . . . 2-1 . . . Orlęta Rudawa
Wisła Czernichów . . . 1-5 . . . Niegoszowianka
Wisła Jeziorzany . . . 1-2 . . . Sportowiec Modlniczka
Kaszowianka Kaszów . . . 3-1 . . . Lotnik II Kryspinów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) . . . 2-1 . . . Bronowianka II Kraków
Tęcza Piekary . . . 3-2 . . . Iskra Czułów

Kolejka 4 – 9-10 września:

Orlęta Rudawa . . . 5-0 . . . Iskra Czułów
Bronowianka II Kraków . . . 1-7 . . . Tęcza Piekary
Lotnik II Kryspinów . . . 3-0 . . . Mydlniczanka Mydlniki
Sportowiec Modlniczka . . . 6-2 . . . Kaszowianka Kaszów
Niegoszowianka Niegoszowice . . . 2-4 . . . Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska . . . 3-0 . . . Wisła Czernichów

Kolejka 5 – 16-17 września:

Wisła Czernichów . . . 2-6 . . . Orlęta Rudawa
Wisła Jeziorzany . . . 0-2 . . . Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów . . . 3-4 . . . Niegoszowianka
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) . . . 1-4 . . . Sportowiec Modlniczka
Tęcza Piekary . . . 2-3 . . . Lotnik II Kryspinów
Iskra Czułów . . . 2-1 . . . Bronowianka II Kraków

Kolejka 6 – 23-24 września:

Orlęta Rudawa . . . 5-1 . . . Bronowianka II Kraków
Lotnik II Kryspinów . . . 1-1 . . . Iskra Czułów
Sportowiec Modlniczka . . . 3-0 . . . Tęcza Piekary
Niegoszowianka Niegoszowice . . . 3-1 . . . Mydlniczanka Mydlniki
Wisła Rząska . . . 3-1 . . . Kaszowianka Kaszów
Wisła Czernichów . . . 1-2 . . . Wisła Jeziorzany

Kolejka 7 – 30 września-1 października:

Wisła Jeziorzany . . . 2-0 . . . Orlęta Rudawa
Kaszowianka Kaszów . . . 3-1 . . . Wisła Czernichów
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) . . . 1-0 . . . Wisła Rząska
Tęcza Piekary . . . 2-1 . . . Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Czułów . . . 0-1 . . . Sportowiec Modlniczka
Bronowianka II Kraków . . . 4-3 . . . Lotnik II Kryspinów

Kolejka 8 – 7-8 października:

Orlęta Rudawa . . . 6-0 . . . Lotnik II Kryspinów
Sportowiec Modlniczka . . . 2-0 . . . Bronowianka II Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice . . . 3-2 . . . Iskra Czułów
Wisła Rząska . . . 4-0 . . . Tęcza Piekary
Wisła Czernichów . . . 1-5 . . . Mydlniczanka Mydlniki
Wisła Jeziorzany – Kaszowianka Kaszów (przerwany)

Kolejka 9 – 14-15 października:

Kaszowianka Kaszów . . . 3-5 . . . Orlęta Rudawa
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) . . . 2-2 . . .Wisła Jeziorzany
Tęcza Piekary . . . 5-1 . . . Wisła Czernichów
Iskra Czułów . . . 0-2 . . . Wisła Rząska
Bronowianka II Kraków . . . 0-2 . . . Niegoszowianka
Lotnik II Kryspinów . . . 0-1 . . . Sportowiec Modlniczka

Kolejka 10 – 21-22 października:

Orlęta Rudawa . . . 0-1 . . . Sportowiec Modlniczka
Niegoszowianka Niegoszowice . . . 1-1 . . . Lotnik II Kryspinów
Wisła Rząska . . . 2-3 . . . Bronowianka II Kraków
Wisła Czernichów . . . 5-4 . . . Iskra Czułów
Wisła Jeziorzany . . . 2-2 . . . Tęcza Piekary
Kaszowianka Kaszów . . . 1-3 . . . Mydlniczanka Mydlniki

Kolejka 11 – 28-29 października:

Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) . . . 2-0 . . . Orlęta Rudawa
Tęcza Piekary . . . 6-1 . . . Kaszowianka Kaszów
Iskra Czułów . . . 4-3 . . . Wisła Jeziorzany
Bronowianka II Kraków . . . 5-2 . . . Wisła Czernichów
Lotnik II Kryspinów . . . 2-1 . . . Wisła Rząska
Sportowiec Modlniczka . . .0-1 . . . Niegoszowianka Niegoszowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.