Flickr

W naszym serwisie pojawił się nowy sposób dzielenia się z pozostałymi osobami waszymi eksperymentami z fotografią. Są to miniaturki zdjęć widoczne na stronie.
Zorganizowane jest to za pośrednictwem Flickr, wystarczy że umieścicie tam swoje zdjęcia i oznaczycie je tagiem "kaszow". Automatyczne będą się one pojawiać w naszym serwisie.
Flickr jest to strona oraz serwis internetowy, który umożliwia nie tylko organizowanie swoich zdjęć (w grupy tematyczne itd.), ale także kontakt z owładniętymi pozytywną pasją fotografowania ludźmi z całego świata.

Flickr jest także – w mojej opinii, ciekawą alternatywą powstających w sieci niczym grzyby po deszczu blogów. Do każdego zdjęcia można dopisać swój własny komentarz, jak także inni użytkownicy serwisu mogą wypowiadać swoje opinie pod danym zdjęciem. Flickr w takiej postaci pełni i nie da się tego inaczej nazwać, funkcję Foto Bloga. Wszystkim w Kaszowie i odwiedzającym tą stronę, którym aparat  szczególnie cyfrowy, nie jest obcy polecam ten sposób komunikacji ze światem i życzę powodzenia w eksploracji. Więcej informacji możecie zdobyć na stronie głównej serwisu: www.flickr.com, oraz na stronie popularnej encyklopedii internetowej. Niestety serwis Flickr nie jest dostępny jeszcze w języku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.